Haberler

Fikirleriniz bizim için değerlidir

Anket

HAKKIMIZDA

Merhaba,

Faaliyetine 2009 yılı Ekim ayında başlayan bir Aile şirketiyiz.

Kuruluş amacımızı; çocuklarımızla birlikte büyüyen, sürdürülebilir ve doğayı koruyan bir anlayışla üretim yapmak ve bu ürünlerin nihai ürüne dönüştürülerek, pazardaki yerlerini almasını sağlamak olarak tanımlayabiliriz.

Ana ilgi alanımız ; Doğru yöntemlerle elde edilen her türlü tarımsal üretimin doğru paketleme tercihi ile ekonomik değerinin artırılması ve her tür taze gıdanın işlenerek doğru yöntemlerle kurutulması ve işlenmesidir.

Kurutma yöntemi, gıdaların daha uzun süre korunabilmesine olanak tanımaktadır. Doğal kurutma yöntemlerinin içerdiği risklerin çokluğu ve yeterli bilgi birikimi içermeyen uygulamalar, tarımsal üretimin yeterince değerlendirilememesine ve ekonomik kayıplara neden olmaktadır.

Bu amaçla kendi kurutma makinamızı tasarlayıp geliştirmiş bulunuyoruz. Kurutma yöntemimiz; taze ürünlerin özelliklerini yüksek oranda koruyan ve gıda güvenliği açısından risk barındırmayan bir özelliğe sahiptir.

Tarımsal üretimin ekonomik kayba uğramaması ve yüksek verimlilik için yerinde değerlendirilmesi, yayılımının teknik bir standart ile sağlanması ve Türkiye'nin kalkınmasında önemli role sahip olan küçük aile işletmelerine destek üretilmesi yolu ile üretimden tüketime daha iyi bir paylaşımın olabileceğini düşünüyoruz.

Siz değerli Dostlarımıza, Ürünlerin işlenmesinde sağlığımızı olumsuz etkileyebilecek hiçbir katkının ilgi alanımızda kullanılamayacağını ve sizleri yanıltmama sözünü veriyoruz.

Hepinize sağlık dolu günler diliyoruz.